CATERING

banner-stranky_catering-3

PROČ ČAJOVÝ CATERING?

     Na přelomu roku Ovce a Opice (2004), jsem založil svou první živnost pod názvem "Čajový komfort". Mottem celého projektu byl právě název slavné knihy Bohumila Hrabala "Obsluhoval jsem anglického krále". To byla meta i metafora, čajový styl ve své noblese, čajový styl pro náročnou společnost. Cesta vedla na významné společenské akce, kde jsem zajišťoval kvalitní nápojový catering. Nabídnout váženým hostům zážitek v podobě stylově podávaného čaje nebylo a zatím není samozřejmostí, vedle standartní nabídky džusů, jemně perlivé vody a čaje v pytlíku. Všechny sekce cateringu bují fantazií a inovacemi, jen teplé nápoje byly a jsou na pokraji zájmu. S odstupem času musím říci, že se vize/mise úžasně naplnila.

     Takovou službu jsem před 19 roky nabízel jako první. Čaj jsem připravoval na nádherných akcích jako Ceny Thálie, Ceny Český lev, 9 let spolupráce s Českou televizí na pořadu Čaj o ČTvrté na MFFKV, spolupráce s desítkami renomovanými eventovými agenturami. Ať se jednalo o firemní večírky, prezentace nových produktů, teambuildingy. Jako třešničku na dortu považuji dlouhodobou účast na narozeninách prezidenta Václava Havla a spolupráce s VIZE 97. Budu se těšit na spolupráci i s vámi.

 

KDE VYUŽÍT ČAJOVÝ CATERING?

  • FIREMNÍ AKCE večírky, promo akce
  • SOUKROMÉ AKCE svatby, významné oslavy
  • SPOLEČENSKÉ AKCE festivaly, plesy

 

JAK SI PŘEDSTAVIT ČAJOVÝ CATERING? 

Čajový catering má mnoho forem, které se dají zakomponovat do nejrůznějších eventových dramaturgických plánů (večírky, promo akce, teambuildingy):

  • ČAJOVÝ OBŘAD - krátká, ale chutná vizuální exhibice (15-30 minut), která vytvoří jedinečnou atmosféru ve spojení s hudbou či projekcí. Může být spojena s krátkou ochutnávkou (30-60 minut)
  • OBŘADNÍ DEGUSTACE ČAJE - full program (3-4 hodiny), obřadním stylem připravovaný a podávaný výběrový čaj z oblastí dle dohody, doprovázené tradičním nádobím, dekoracemi a instrumenty. Hosté v průběhu akce volně přicházení a degustují vybrané vzorky čajů. Dozví se mnohé informace o čaji, jeho historii, výrobě a přípravě. 
  • ČAJOVÝ SOMMELIER / ŘÍZENÁ DEGUSTACE - může být zakomponována do programu jako half/full program celé akce. Čajový sommelier bude připravovat domluvené série výběrových čajů. Najednou bude k dispozici 5-10 vzorků. Sommelier bude hosty provázet celou degustací. Někteří hosté se zúčastní všech kol, někteří si vyzkouší jen část připraveného programu. K dispozici 
  • WORKSHOP PŘÍPRAVY ČAJE - opět může být použit jako samostatný program nebo doprovodný program. Lektor s připravenými sety nádobí bude učit příchozí hosty, jak si připravit jednoduše dobrou misku kvalitního čaje. Host má k dispozici kompletní set nádobí, pro kvalitní přípravu. Ideálně nepřipravuje si čaj sám, ale svým přátelům či náhodně příchozím hostům a tím se vytváří kvalitní nástroj pro networking. 
  • MIXOLOGIE ANEB MODERNÍ FORMA ČAJE - čaj nemusíte popíjet jen v konvičkách, je to kvalitní surovina, ze které se dá vytvořit lahodný, osvěžující a zdravý koktejl v nealko či alko verzi. Styl přípravy a podávání je stejný jako barmanská show, ale s čajovými ingrediencemi. 

PRO INSPIRACI: 

KOREJSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD S ČAJEM MATCHA / KŘEST NOVÉHO PRODUKTU S JIŘÍM PROCHÁZKOU UFC ŠAMPIONEM

DSCF9356 (1)DSCF9451 (1)

 

ČÍNSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD KUNG-FU CHA / CENY THÁLIE V NOVOMĚSTSKÉ RADNICI A ASIJSKÝ NOVÝ ROK V DIVADLE ARCHA

 DSC_002730191_1364201238631_67573_n

 

SNOUBENÍ CHUTÍ / ŠKOLENÍ SPOLEČNOSTI L´ORÉAL NOVÉ ZNAČKY SHU UEMURA

LOREAL2LOREAL1

banner-reference_2

Zpět do obchodu