Neohodnoceno

SAMPLE 5g Kagoshima Sencha No. 3 Bio

Popis dovozce: Sencha z letní sklizně z jihojaponské Kagošimy. Matný, kovově zelený suchý list sladké, trávovité, lehce pražené vůně. Jasně zelený nálev svěží, kulaté a hebké chuti s příjemně vegetálními tóny, (při intenzivnějším louhování) říznější stopou zeleného pepře a ženšenu a hřejivou pečeností na pozadí.

Zelený čaj z jihojaponské Kagošimy
Sencha z letní sklizně z jihojaponské Kagošimy. Matný, kovově zelený suchý list sladké, trávovité, lehce pražené vůně. Jasně zelený nálev svěží, kulaté a hebké chuti s příjemně vegetálními tóny, (při intenzivnějším louhování) říznější stopou zeleného pepře a ženšenu a hřejivou pečeností na pozadí.

Příprava: 1 čajová lžička (5 g) čaje na 200 ml vody prošlé varem a vychladlé na cca 75°C, louhujeme 50 vteřin. Při druhém nálevu zchladíme vodu také na 75°C, sléváme však po 15 vteřinách. Podobně připravíme i třetí nálev.

Bio čaje z Kagošimy
Kagošima má ty nejlepší podmínky pro organické pěstování vysoce kvalitního zeleného čaje. Zákaz používání chemických hnojiv a pesticidů spolu s kombinací vhodné oblasti pro pěstování čaje a rozvinutých technologií zaručí výtečnou kvalitu a požitek z nápoje.

NEPRODEJNÉ SAMOSTATNĚ
Kód: 44-GREEN
173 Kč
Kategorie: TEA SAMPLES
Hmotnost: 50g
Původ: Kagoshima, Japonsko
Zpracování: Zelený čaj
Sklizeň: 2021
Dovozce: 

 

Příprava:

Vícenálev: 4 g / 100 ml, 70 – 80 °C 40, 5, 30 s
Jednonálev do testru: 2 g / 150 ml, 90 °C  5 min.

 

Zpět do obchodu