Neohodnoceno

VSTUPENKA PRO DĚTI - ČAJOMÍR&SHISHA FEST 2023

Zvýhodněný předprodej pro děti do 15. let - 19.-20. srpna 2023 Čajomír&Shisha Fest.

DOSTUPNÝ
Kód: CSF2023
100 Kč –50 % 50 Kč
Kategorie: FEST
děti
Akce Tip
100 Kč –50 %

ČAJOMÍR&SHISHA FEST 2023

Výstaviště Praha se promění v největší čajovnu pod širým nebem. Letošní Čajomír fest se uskuteční ve dnech 19.8. - 20.8.2023 v parkové části Výstaviště Praha v Holešovicích za Křižíkovými pavilony. 

15. ročník ČAJOMIR FEST přivítá profesionály a laiky nejen z Čech, ale i Německa, Rakouska, Polska, Slovenska a z dalších částí Evropy, ale například i z Kanady. Návštěvníka čeká velká degustace ve festivalových čajovnách. Akce je určena pro celou rodinu. Součástí programu jsou hudební a taneční vystoupení, workshopy a bohatá tržnice, která nabídne prezentace českých dovozců a prodejců čaje či výrobků českých keramiků se specializací na čajové nádobí. Hlad zaženete v gastro části, kde se bude vařit dobroty z různých koutů světa.

2. ročník SHISHA FEST má za cíl sdružovat profesionály a nadšence ve světě vodních dýmek na mezinárodní úrovni. Svět vodních dýmek zlehka ustoupil z čajoven do klubového prostředí shisha lounge, kterých vyrostly desítky za posledních pár let. V Čechách najdeme několik renomovaných výrobců luxusních vodních dýmek a příslušenství působící na zahraničních trzích. Určitě je co ukázat a ochutnat. 

 

Sledujte naše sociální sítě: 

Web: www.cajomir.cz

FB: www.facebook.com/cajomir

Zpět do obchodu