CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

ČAJOMÍR – ZÁBAVA A VZDĚLÁNÍ VE SVĚTĚ ČAJE

SAMURAI SHOT PŘIPRAVIL VÁNOČNÍ SLEVY

Každý již ví, že Samurai Shot je přírodní nakopávač vyrobený výhradně z kvalitních čajových lístků. Za pět let existence vzniklo 7 variant čajových prémiových koncentrátů. Ochutnali jste také novinku v podobě nealko bublin z čajem? Lahodná Geisha Velvet vás zaujme svou vytříbenou chutí. Skvělá varianta při oslavách pro milovníky nealka.

VÍCE O AKCI

PRVNÍ STŘEDA V MĚSÍCI PATŘÍ ČAJOVÉ ŠKOLE NA KAMPĚ

V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE ČAJOVÉ ŠKOLE NA KAMPĚ jsme pro všechny milovníky čaje připravili dva kurzy. Chcete se vzdělávat v chutích jednotlivých druhů čaje a jeho přípravě? Kurz ČAJOVÝ SOMMELIER ANEB JAK ROZPOZNAT DOBRÝ ČAJ bude právě pro vás.

Máte rádi čajové rituály, ale nikdy jste nevěděli přesně jak na to? Chcete se naučit jednoduchý, ale praktický styl přípravy čaje? Otevíráme první ročník KOREJSKÝ ČAJOVÝ RITUÁL ANEB TANEC ČAJE A ETIKETY. Dozvíte se základy etikety, jak správně přistupovat k čajovému obřadu. Naučíte se krok na krokem tradiční korejský čajový obřad.

VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU ČAJOVÉ ŠKOLY NA KAMPĚ

VOUČRY OD ČAJOMÍRA JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Jestli přemýšlíte nad tím, že by jste své blízké čajomilce POTĚŠILI dárkem v podobě VOUČRU DO ČAJOVÉ ŠKOLY NA KAMPĚ. Připravili jsme pro vás pět variant dárkových poukazů.

Vybíráte z voučrů v hodnotě 500, 1000, 2000 Kč a dále z voučrů na konkrétní kurz čajové školy.

CHCI SI VYBRAT Z NABÍDKY VOUČRŮ

VIDEA Z AKCÍ ČAJOMÍR

TOP UA-9965985-1