CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

ČAJOMÍR – ZÁBAVA A INSPIRACE VE SVĚTĚ ČAJE

VÍTEJ U ČAJOMÍRA

Buď zdráv/a, právě jsi vstoupil/a do světa milovníků čaje, kteří pomáhají Čajomírovi v jeho nelehké misi podpořit fenomén čajové kultury v Čechách. Čajomír je létací komiksový hrdina, který se objeví všude tam, kde si lidé nevědí rady s přípravou či servírováním čaje.

Čaj pije zkrátka každý. Někdo pro nemoc, někdo pro radost. Čajomír ukazuje rozmanitost jedné rostliny v kulturách z celého světa.

Čaj s tebou

SMĚR SAMURAI ESHOP

ENERGETICKÝ NÁPOJ Z ČAJE - ORIGINÁL OD ČAJOMÍRA

V létě 2015 spatřil světlo světa nový energetický nápoj, založený na síle čaje. Originální nápad jak posilnit tělo a přitom do sebe neládovat tuny cukru a dalších chemických látek, které běžné energeťáky obsahují, Čajomír přináší Samurai shot, výběrový koncentrát bez cukru, zahušťovadel, barviv a zbytečných konzervantů

www.cajomirfest.cz

ČAJOMÍR FEST 2017 / 8 / 20

Čajomír fest je největší čajovnou pod širým nebem v Evropě, která představuje komunitu profesionálů i laiků – čajoven, čajových mistrů, dovozců, keramiků, umělců a milců, kterým je inspirací k tvorbě a životu nápoj s názvem čaj.V neděli 20. srpna od svítání do úsvitu se na magickém Vyšehradě uskuteční 9. ročník mezinárodního festivalu čajového umění Čajomír fest 2017. Své si užijí čajoví amatéři i zkušení a dlouholetí milovníci tohoto zdravého nápoje. Dramaturgie festivalu představuje tradiční i moderní svět čajů, bylin a nealkoholických nápojů.

ČAJOMÍRŮV BLOG

TOP UA-9965985-1